Český pohár ve sjezdu na divoké vodě

O víkendu se v Roudnici nad labem konal první podnik Českého poháru ve sjezdu na divoké vodě a po dlouhé odmlce mohli konečně závodníci poměřit svoje síly na vodě.

Na programu byly dva sprintové závody a a startu nechyběli ani čtyři sportovci z SKK Vysoké Mýto. Daniel Suchánek opět potvrdil, že stále patří mezi českou špičku a s pardubickým Ondřejem Rolencem skončili dvakrát druzí. Dan ještě přidal deváté a desáté místo na singlkanoi. Ve stejné kategorii obsadil 28. a 30. místo Jakub Šilar.

Velmi dobré výkony ve dvou disciplínách předvedla juniorka Michaela Zedníčková, která brala dvě devatenáctá místa na kajaku a třinácté a čtrnácté místo na singlkanoi. Ve všech případech se umístila na skvělém pátém místě mezi dorostenkami mladšími s malým odstupem na bronzovou pozici. Dobře si vedl i junior Jakub Zrzavý, který v nejpočetnější kategorii kajakářů atakoval první čtyčicítku mezi dospělými a první desítku mladších dorostencích.

Akce se tréninkově účastnili i naše naděje z žákovských řad. Filip Syrový, Ondřej Kvapil, Matěj Kotrba a Jáchym Vosmek přijeli sbírat zkušenosti a najíždět první kilometry na divoké vodě a nutno podotknout, že si tratí poradili velmi obstojně. 

Foto: Aleš Berka, Jakub Šilar

© 2019 | www.skkvm.cz | Vysoké Mýto

0
Would love your thoughts, please comment.x