AKTUALITY

SEZONA 2022

Koho už nebaví pohádky, může se podívat na video sestřih z úspěšné sezony 2022 z pohledu SKK Vysoké Mýto.

Celý článek »

Malá cena Velké Verandy

V rámci zimní přípravy si sportovci z SKK Vysoké Mýto odskočili zazávodit si i v jiném sportu a opět se jeli zúčastnit tradičního běžeckého závodu v náročném terénu v lesích okolo Chocně.

Celý článek »

Trénink Divoká Orlice

1.1. 2022 se sportovci z SKK VM vydali využít novoroční oblevy a symbolicky tak odstartovali letošní sezonu v peřejích Divoké Orlice mezi Liticemi a Potštejnem.

Celý článek »

Vodácká 30

Minulou sobotu se v Orlických horách konal tradiční závod „Vodácká 30“, který se každoročně koná jako vodácké mistrovství ČR v běhu na lyžích.

Celý článek »

SOUHRN SEZONY 2021

V následujícím videu se můžete podívat na sestřih uplynulé závodní sezony, která byla velmi úspěšná a hned několikrát se přepisovala historie oddílu.

Celý článek »

Soustředění Salza – srpen 2021

Ještě před MČR žáků naší sportovci vyrazili na rakouskou řeku Salzu, kde proběhlo společné soustředění Sportovního centra mládeže a oddílů z Pardubic, Trutnova, Semil, Týniště a Vysokého Mýta.

Celý článek »
MČR dorostu v Č. Vrbné

MČR dorostu v Č. Vrbné

Minulý týden se na slalomové dráze v Českém Vrbném konalo MČR dorostu ve vodním slalomu a sprintu. Závodů ve sprintu se účastnili i naši dva závodníci.

Celý článek »
DANIEL SUCHÁNEK TŘETÍ NA KAMENICI

DANIEL SUCHÁNEK TŘETÍ NA KAMENICI

Daniel Suchánek konečně prolomil sérii čtvrtých míst v Českém poháru ve sjezdu na divoké vodě a poprvé se na singlkanoi probojoval na stupně vítězů, když dojel třetí v nedělním závodě na náročné řece Kamenici.

Celý článek »

© 2019 | www.skkvm.cz | Vysoké Mýto