Tradiční Třebechovické slalomy
Minulý víkend se na řece Orlici konaly tradiční Třebechovické slalomy. Jedná se o dva veřejné závody s nenáročnou tratí, které jsou vhodné i pro začínající závodníky a obvykle touto akcí ukončujeme slalomovou sezonu.
 
Vyoskomýtské barvy nejlépe hájila dvojice deblkanoistů Suchánek-Šilar, kteří suverénně zvítězili v obou závodech a vystoupali na nejvyšší stupínek. Oba pak soupeřili i v kategorii singlkanoistů, kde se oba pohybovali okolo 10. místa. Danovi to stačilo na 3. místo mezi muži a Jakub Šilar skončil první mezi mladšími veterány. Výborné výkony předváděl v nejpočetnější kategorii i Ondřej Kvapil, kterému celkové 11. místo vyneslo 5. příčku mezi mladšími dorostenci. Na záda mu ale dýchal opět Daniel Suchánek, který šestnáctým místem obsatil třetí příčku mezi dospělými. Aby toho neměl málo, tak Dan ještě v sobotu zvítězil se svou parťačkou Veronikou Kučerovou v kategorii C2 mix.
 
Další výsledky:
K1 muži
Filip Syrový 20. místo (8. dorost mladší), Matěj Kotrba 54. místo (15. dorost mladší), Ondřej Jetmar 73. místo (16. žák starší), Veniger Jan 84. místo (4. U23), Veniger Jiří st. 91. místo (11. veterán), Jonáš Janko 104. místo (18. žák mladší), Václav Voříšek 110. místo (22. dorost mladší), Veniger Jiří ml. 130. místo (10. dorost starší)
C1 muži
Matěj Kotrba 28. místo (8. dorost mladší)
C2 Muži
Jetmar Kotrba 13. místo (4. dorost mladší)
K1 ženy
Nela Holubová 30. místo (6. dorostenka mladší), Anna Jasanská 37. místo (7. dorostenka mladší)
Příští týden čeká naše závodníky náročný Krumlovský maraton a o týden později poslední sjezdy v Brně, kterými zakončíme letošní sezonu a začne dlouhá zimní příprava.
 
Foto: Jakub Šilar

© 2019 – 2023 | www.skkvm.cz | Vysoké Mýto

0
Would love your thoughts, please comment.x